en cz de

Nedělní výlety s holemi

Připravili jsme pro Vás během sezóny pět krásných výletů s instruktorem do atraktivního prostředí Českého Švýcarska, Českého středohoří a Krušných hor. Okolí města Ústí nad Labem nabízí celou řadu netušených krás, které sportu dodávají neopakovatelnou atmosféru

Připravili jsme pro vás pět krásných výletů s instruktorem do atraktivního prostředí Českého Švýcarska, Českého středohoří a Krušných hor. Seznamte se s novými lidmi a v příjemné atmosféře si tak užijte nedělní výlety plné pohody, nechte zapomenout na shon pracovních dní a dopřejte relax tělu i duši. Během výletů Vám poradíme, jak zlepšit svou techniku nebo s výběrem vhodného vybavení. Budete mít možnost zdarma si otestovat různé varianty holí. Výlety jsou určené všem, kteří se chtějí dozvědět také něco o okolí a objevovat nová a zajímavá místa nedaleko od domova. Nemusíte nic plánovat a chystat, to uděláme za vás my a postaráme se o vše potřebné

Sraz účastníků je vždy v 10 hodin na naší základně v prodejně Adventure Base, v ulici U Nádraží 1300, odtud společně vyrazíme mikrobusem.

 

Cena výletu je 590 Kč.

 

Cena obsahuje: dopravu mikrobusem, instruktora, informace k lokalitě, fotodokumentaci.

Tiské stěny a Děčínský sněžík

oblast v podhůří největší stolové hory v ČR je neprávem trochu opomíjena, přitom nabízí nedotčenou přírodu a úžasné přírodní scenérie. Okolí skýtá celou řadu vhodných tras s ideálním profilem pro nordic walking. Programy na sněžnicích jsou tu navíc vylepšeny o možnost dalších outdoorových aktivit, které dodávají těmto výletům opravdu dobrodružný náboj.

 

Termíny


19. 6. 2016 | 17. 9. 2016

sraz je vždy v 9.00 v prodejně Adventure Base | Pařížská 5 | Ústí nad Labem

Stolové hory Saského Švýcarska

Výlet do okolí stolových hor a skalních věží dokonale prověří Vaši fyzickou kondici. Projdeme v okolí skalních věží, v hlubokých skalních roklích a nezapomenutelné výhledy nám poskytnou vrcholky stolových hor. Jedná se o náročnější celodenní nordic walking, ale určitě se Vám odmění opravdu nádhernými zážitky. 

 

Termíny


29. 5. 2016 | 17. 9. 2016

sraz je vždy v 9.00 v prodejně Adventure Base | Pařížská 5 | Ústí nad Labem

Zapomenutý kraj Krušných hor

Objevte s nordic walkingovými holemi Krušné hory v okolí Adolfova a Komáří hůrky. Vnořte se  do romantické a neporušené krajiny. Poznejte místa, o kterých nemáte ani tušení. Během cesty se před Vámi z ničeho nic uprostřed lesa objeví malá kaple, dále dojdeme ke zřícenině hradu, po prohlídce tohoto opuštěného místa se vydáme k jezírku s lesním altánem a po krátkém odpočinku pak vyrazíme zpět na Telnici.

Termíny


19. 5. 2016 | 11. 9. 2016

sraz je vždy v 9.00 v prodejně Adventure Base | Pařížská 5 | Ústí nad Labem

Další nedělní výlety budeme průběžně doplňovat, pokud budete mít nápad, kam vyrazit, určitě se rádi necháme inspirovat.

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

info@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

Adresa lyžařské školy

Harrachov 611, Harrachov

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008