en cz de

Nordic Walking zeměpis

 

 Několikadenní zájezdy do krásných destinací vhodných pro tuto aktivitu v ČR nebo zájezdy do zahraničí spojené s nordic walkingem. Můžete je s námi do hor a obdivovat Alpské štíty nebo se vydejte do Chorvatska a zpestřete si relaxaci u moře aktivním pohybem. Užijte si nádherné výšlapy a partou stejně smýšlejících lidí a holemi.

Poznejte neznámá místa nejen v ČR během 3 - 5denních zájezdů nebo zájezdy k moři s holemi. Ve skupince lidí se stejnými zájmy a instruktorem, který vám je vždy ku pomoci, nechte zapomenout svým každodenním starostem. Během těchto výletů objevíte zajímavá místa, dozvíte se spoustu zajímavých informací a uděláte něco pro své zdraví a fyzickou kondici. Nemusíte nic plánovat a chystat, to uděláme za vás my a postaráme se o vše potřebné.

 

 

Nordic walking u moře v Chorvatsku

Ostrov Hvar je známý svým průzračně čistým mořem, mírným podnebím a pestrou historií. Je to ostrov slunce, odpočinku, ale i turismu, rybolovu, vinné révy, fíků a levandule. Oblíbeném letovisko Stari Grad je nejstarší osadou ostrova Hvar a také velmi atraktivní oblast pro nordic walking s bezpočtem krásných tras, které objevíte s našimi průvodci.

Nordic walking Chorvatsko

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

info@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

Adresa lyžařské školy

Harrachov 611, Harrachov

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008