en cz de

Individuální kurzy lezení ve skalách

Individuální kurzy nabízí výhodu mimořádně efektivní výuky. Skupina je maximálně pro dvě osoby.  Máte možnost sami si zvolit čas výuky a její tempo bude také podřízeno vám. Individuálně si můžete objednat jakýkoli kurz z naší nabídky.

 2500 Kč / 6h

  • Naučíte se vázat a správně používat uzly, seznámíte se s materiálem. Na skále potom zvládnete techniku navázání se na lano, chytání pádu, slaňování. Zvládnete základní techniky lezení a samozřejmě také vylézt jednoduché cesty, v neposlední řadě také základy 1. pomoci. Rozsah teorie je cca 5 hodin,  rozsah programu ve skalách je 5 - 6 hodin za den.


    První den odpoledne se potkáme na umělé stěně nebo na bolderu a budeme se věnovat převážně teorii. Jen si lehce zabolderujeme pro zábavu.

     Kurzy probíhají převážně v Českém Švýcarsku, což je jeden z nejkrásnějších lezeckých regionů u nás. Jezdíme ale také do hor KrušnýchLužických a Jizerských. Naše lekce je určena jak pro začátečníky, tak pro pokročilé lezce, je třeba to ale uvést do rezervačního formuláře, aby jste se neocitli v nesourodé skupině.

  • hodinová dotace: 6h
  • skupina: maximálně 2 lidi / instruktor
  • v ceně: instruktor, zapůjčení vybavení
  • není v ceně: pojištění, doprava

 

Cena: 2200 Kč / osoba / den         REZERVOVAT

 

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

info@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

Adresa lyžařské školy

Harrachov 611, Harrachov

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008