en cz de

Túry s průvodcem

Zkušený místní průvodce Vás zavede do nejkrásnějších míst, které byste sami těžko hledali. Naplánuje trasu přímo podle Vašich potřeb. Pojedete po krásných tajných stezkách a vždy najdete to nejlepší občerstvení.

 

Průvodce poslouží  jako technický doprovod a zajistí první pomoc. Tato služba je vhodná např. pro školní cyklovýlety nebo pro partičky náročnějších enduro jezdců, kteří vyhledávají ty nejzajímavější terénní stezky v okolí.

 

Túry provádíme v kopcích kolem Ústí na Labem a nabízíme též možnost dopravy Vás i Vašich kol na místo startu. Instruktor vozí sebou základní servisní nářadí a lékárničku. 

 

  • Cena za průvodce na den (6h):   1990 Kč
  • Skupina maximálně 8 lidí na instruktora!

 

Cyklovýlet (ZDARMA): Krásy Krušek - zuby plný mušek

Spokojený usměvavý cyklista se pozná podle toho, že má mouchy mezi zubama. Po našem výletě za skrytými cyklopoklady Krušných hor pečlivě přepočítáme množství hmyzu v ústní dutině každého účastníka a vyhlásíme vítěze - Happy biker. Zábava je pro nás důležitější, než najeté kilometry! Přihlaste se na celodenní organizovavý výlet za doprovodu průvodce, který naplánuje tu nejatraktivnější trasu. Těšte se na pohodovou vyjížďku klidným tempem obohacenou o program: drobné zábavně cyklosoutěže, miniškolu jízdních dovedností a turistické info místních zajímavostech.

 

  • Při větším počtu účastníků se rozdělíme do výkonnostních skupin (natrasujeme obtížnost, vzdálenost a zstávky/občerstvení, kde sepotkáme)
  • Nahlašte svoji účast s předstihem, abychom mohli zajistit dostatečný počet průvodců
  • Průvodce veze s sebou základní servisní nářadí a lékárničku
  • Dopravu i s koly na místo startu zajistíme po domluvě

 

  

Info na jan.telensky@adventurecompany.cz | +420 602 295 818      

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

info@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

Adresa lyžařské školy

Harrachov 611, Harrachov

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008